Pożyczki chwilówki online - lista-firm.com.pl


pożyczka Extraportfel

Odstąpienie od umowy pożyczki Extraportfel - formularz odstąpienia

Poniżej do pobrania odstąpienie od umowy pożyczki Extraportfel w formatach docx i pdf oraz do wglądu. Pamiętaj, że na odstąpienie od umowy pożyczki masz 14 dni, należy się wcześniej dowiedzieć na infolinii Extraportfel czy wystarczy przesłanie zeskanowanego odstąpienia emailem czy konieczne jest wysłanie pocztą polską, listem poleconym. Jest to to samo odstąpienie umowy, które można znaleźć na stronie pożyczkodawcy Extraportfel w panelu klienta, jednak tutaj można je pobrać go na dysk komputera i wydrukować w wybranej formie:

Przedstawione opisy pożyczek nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.)
Nie gwarantujemy że podane informacje na stronie lista-firm.com.pl są aktualne i prawdziwe. lista-firm.com.pl nie udziela pożyczek, jest tylko pośrednikiem finansowym.
Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za Państwa decyzje i ich następstwa. Zawsze należy czytać umowy pożyczek, sprawdzać samemu RRSO i stosować się do warunków pożyczek.
, Miska :

jak wys??a? to odst?pienie extraportfel, poczt??

, Marcysia :

Odst?pienie kt??rego szuka??am, dzi?ki lista-firm