Pożyczki chwilówki online - lista-firm.com.pl


pożyczki Ferratum

Odstąpienie od umowy pożyczki Ferratum - formularz odstąpienia

Wziąłeś pożyczkę online w Ferratum i chcesz ją anulować? Odstąp od umowy i nie płać odsetek. Masz na to 14 dni. Następnie masz aż 30 dni na odesłanie pieniędzy. Poniżej do pobrania odstąpienie od umowy pożyczki Ferratum w formatach docx i pdf oraz do wglądu. Pamiętaj, że na odstąpienie od umowy pożyczki masz 14 dni, należy się wcześniej dowiedzieć na infolinii Ferratum czy wystarczy przesłanie zeskanowanego odstąpienia emailem czy konieczne jest wysłanie pocztą polską, listem poleconym. Jest to to samo odstąpienie umowy, które można znaleźć na stronie pożyczkodawcy Ferratum Bank w panelu klienta, jednak tutaj mają Państwo możliwość pobrania go na dysk komputera w wybranej formie:

Przedstawione opisy pożyczek nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.)
Nie gwarantujemy że podane informacje na stronie lista-firm.com.pl są aktualne i prawdziwe. lista-firm.com.pl nie udziela pożyczek, jest tylko pośrednikiem finansowym.
Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za Państwa decyzje i ich następstwa. Zawsze należy czytać umowy pożyczek, sprawdzać samemu RRSO i stosować się do warunków pożyczek.
, Bezoz :

W??a??nie potrzebowa??em odst?pi? od umowy Ferratum

, Kinia :

Mo??na odst?pi? od umowy i nie p??aci? odsetek?